Epilasyon

Lazer Epilasyon Uygulaması (Diode Lazer)

Epilasyon Nedir?

Epilasyon, son teknoloji kullanılarak, minimum sürede ağrı ve minimum yan etkisiyle istenmeyen tüylerden güvenilir ve etkin bir şekilde kurtulma yöntemidir.

UYGULAMA;

Kullanılan ışın birbirine paralel giden tek renk ve tek dalga boyunda, gözle görülmeyen ışık demetidir.

Ege Plus Güzellik Merkezi, epilasyon için etkili olmasının ana prensibi seçiçi olmasıdır ve sadece kıl folekülünü tahrip etmesidir. Dalga Boyu ve atış genişliği ayarlanmış olan ışın melanin pigmenti tarafından emilerek kıl folekülünde ısı enerjisine dönüşür. Bu seçiçi emilim sayesinde cildin üst tabakaları etkilenmeden kıl folekülünü etkilemiş olur ve sağlıklı seanslar geçirmenizi sağlar.

Diode Lazer Epilasyon

Diod Lazer Epilasyon ciltte aldığı mesafe diğer lazer tiplerine oranla daha fazladır. Alexandrite lazer epilasyon yöntemine benzese de dalga boyu Diode Lazer de daha fazla olup 810 nanometredir. Diode lazerle derinde bulunan tüy köklerine rahatlıkla ulaşılabilir. Sadece açık tende değil, koyu ciltlerde kullanılabilen en uygun lazer tipi olan diode lazer hem kalın hem de ince tüylerde etkili bir lazer yöntemidir. Buz lazer ile oldukça hızlı ve acı minimuma indirilerek yapılan epilasyon ile hem kadım hem erkeklerde en çok tercih edilen sistemdir.

Buz başlık ile ile acısız ve ağrısız epilasyon imkanı sağlar. Diğer metodlardan ayıran ana özellik, kılı çevreleyen dokunun zarar görmemesi ve sadece kıl kökünün etkilenmesidir.

Ege Plus Güzellik Merkezi, 2019 yılı teknolojisi ile üretilmiş buz başlık lazer sistemi ile yapılan lazer epilasyon, birçok müşteriye hizmet vererek memnun kalmalarını ve referans olmalı açıdan büyük bir merkez olarak siz müşterilerimizin beğenilerek toplamaktadır.

 

 

Etiket; Bornova epilasyon, bornova epilasyon merkezi, lazer epilasyon izmir, lazer epilasyon yorumları, lazer epilasyon çeşitleri, lazer epilasyon fiyatları 2018, lazer epilasyon erkek


Geç olmadan bizimle tanışın

Güzelliğiniz için yanlış yerlere gitmeden önce bizlerle tanışın, güzelliğinizi emin ellere emanet ediniz.


Mükemmel Sonuç

Sonsuz ve kusursuz güzellik için elini sende çabuk tut


Tavsiye

Memnuniyetinizi dile getirin ve bizleri tavsiye etmekten çekinmeyiz.Lazer Epilasyon Uygulaması (Diode Lazer)

Formu doldurunuz biz sizi arayalım.

Kalıcı makyaj ve diğer uygulamalarımız için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.


    WhatsApp chat
    Telefon
    Konum