Vakumlu Kavitasyon, bölgesel incelmede yaklasık 10 yıldan beri kullanılan kendini ispatlamıs bir teknolojidir. Yaratmıs oldugu ses dalgalarının vücudumuzdaki su tabakasına çarparak balonculuklar olusturmasını ve bu baloncukların yağ hücrelerini parçalayarak yok etmesine yardımcı olur. Sonrasında kullanılacak ödem ve toksin atıcı cihazlarla muhteşem sonuçlar alabilirsiniz.

İlk seansta bile yağ fazlalığınıza göre 1-13 cm incelmeyi görebilirsiniz. Toplam seanslar sonucunda uygulama yapılan bölgedeki yağ fazlalığının % 26-45 arasındaki incelmesini görebilirsiniz. Özellikle 2 cm’den fazla yag bulunan kisiler için uygundur.

ULTRA KAVİTASYON BÖLGESEL İNCELME NEDİR?

Torbalı vakumlu kavitasyon bölgesel incelme cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. torbalı vakumlu kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.

Tedavinin Uygulanamadığı Durumlar

Hamileler

Morbit obezite (ölümcül)

Karaciğer ve böbrek ile ilgili bozukluklar

Konnektif doku patolojiler ve endokrin patolojileri

Alerjik reaksiyonu olanlar

Hiper kalorili diyet yapanlar

Önemli farmokolojik terapiler

Kavitasyon Sonrası Önerilen Aktiviteler

Kavitasyon işleminin ardından fiziksel aktivitelerde mutlaka arttırılmalıdır. Bu sayede kalori harcayarak da sonuca olumlu katkıda bulunmuş olursunuz.