Hizmetlerimiz


Güzel hissetmek için güzel ol!

Yenilenmenin ZamanıGeldi

Kozmetik kliniği seçimlerinde, cildinizi emanet ederken sadece işini iyi yapan kişilere güvenin ve cildinizi emanet ediniz.. Güzellik merkezimizde verdiğimiz hizmetlerimizi inceleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Kalıcı Makyaj (Kalıcı Fondöten) Uygulaması

Kalıcı makyaj en kısa tabiri ile acısız bir medikal operasyon ve yerel anestezi ile de uygulunabiliyor. Hazırlanan anti alerjik boyalar derinin hemen altına enjekte ediliyor ve..


Daha Fazla


Kalıcı Kaş ( Microblading)

Kıl tekniği olarak bilinen mikroblading, manuel olarak bir kalemin ucuna takılan iğnelerle, cilde çizikler halinde pigment boyanın enjekte edilerek doğal kıl görüntüsü verme.. Kalıcı kaş uygulamaları microblading kıl tekniği..


Daha Fazla


Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon, son teknoloji kullanılarak, minimum sürede minimum ağrı ve yan etkisi ile istenmeyen tüylerden güvenilir ve etkin şekilde kurtulma yöntemidir.


Daha Fazla


Cilt Bakımı

Profesyonel ürünlerle isin uzmanı tarafından uygulanan ve cildin ihtiyacına uygun derinlemesine bakım işlemidir. Cilt bakımı, klasik ve medikal olarak 2 şekilde yapılabilmektedir.


Daha Fazla


El, Ayak, Spa Bakımı

El, ayak spa bakımı, genel anlamıyla  spa kelimesinin anlamı “su ile gelen sağlık” anlamını taşımaktadır fakat, farklı şekillerde yaılan keimlerde bu kelimenin tanıma olarak karşımıza çıkmaktadır.


Daha Fazla


Protez Tırnak – Kalıcı Oje

Protez tırnak uygulaması sayesinde, ayda bir bakım yaptırarak, hayat boyu uzun tırnaklara sahip olabilirsiniz.  Kalıcı oje teknolojinin günümüze getirdiği önemli bir yeniliktir. Kadınlara büyük kolaylık sağlar. Kalıcı oje normal ojeden farklı olarak bir makine yardımıyla sürülür.


Daha Fazla


Cilt Analizi

Cilt analizinde kişinin cilt tipi belirlenir ve bilgisayar  yardımı ile hastanın istatiksel olarak kaydı tutulur. Tedavi sürecinde ki değişimler izlenir. Tedavi boyunca ciltteki değişimler Grafiksel olarak görülebilir. Cilt analiz işlemi tedavinin bütününe yayılan bir işlemdir.


Daha Fazla


Dermo Maso İğnesiz Maso Terapi

Tüm dünya; cilt bakımında yan etkisi olmayan, ağrısız ve etkili çözüm arayışındadır. Dermo Maso Teknolojisi Amerika’da son zamanların en iyi cilt gençleştirme sistemi seçilmiştir.


Daha Fazla


Masaj ve Vücut Bakımları

Tüm vücuttaki kan dolaşımını hızlandıran ve kasların çalışmasını sağlayan masaj ve vücut bakımları, yeniden doğmuş hissi vererek yeniden canlanmış gibi hem dinlendiren aynı zamanda yenileyen masajlardır.


Daha Fazla

ayak detoksu, ayak detoksu torbalı, ayak detoksu izmir

Ayak Detoksu

Tüm vücut fonksiyonlarında refleksoloji düzenleyici rol oynar. Refleksolojinin temeli ayağın vücudun bir aynası olduğu düşüncesidir. Dolayısıyla vücut sağlığımız, ayak sağlığımızla doğru orantılıdır. Ayak detoksu..


Daha Fazla

nasır tedavisi, nasır tedavisi torbalı, nasır tedavisi izmir

Nasır Tedavisi

Nasır, çeşitli sebeplerden ve sürtünmeden dolayı derinin kalınlaşması durumudur. Üst tabakada bulunan derinin sertleşmesi sonucu alttaki dokuları irrite ederek aşağıya doğru yapılanır. Nasır tedavisi


Daha Fazla

ipek kirpik, ipek kirpik torbalı, ipek kirpik izmir

İpek Kirpik

İpek kirpikle istediğiniz uzunlukta, yoğunlukta ve hatta modelde kirpiklere sahip olabiliyorsunuz. Örneğin dış kirpiklerin daha uzun olduğu kanat modeli, ülkemizde en çok tercih edilen model.


Daha Fazla

dudak kontür, dudak kontür torbalı, dudak kontür izmir

Dudak Kontür

Dolgun dudaklar, tarih boyunca güzelliğin ve estetiğin simgesi olmuştur. Bazı kişilerde yapısal olarak bir incelik, bazende yaşın ilerlemesi, menapoza girme gibi nedenlerle dudaklarda incelme söz konusu olabilmektedir bunu dudak kontür uygulaması ile gidermek artık mümkündür.


Daha Fazla

kalıcı eyeliner, kalıcı eyeliner torbalı, kalıcı eyeliner izmir

Eyeliner

Günlük göz makyajının vazgeçilmez parçası eyeliner. Her sabah yeniden çizmek ve gün içerisinde onu tazelemekten sıkıldınız mı?


Daha Fazla

kalıcı oje, kalıcı oje izmir, kalıcı oje torbalı

Kalıcı Oje

Kalıcı oje teknolojinin günümüze getirdiği önemli bir yeniliktir. Kadınlara büyük kolaylık sağlar. Kalıcı oje normal ojeden farklı olarak bir makine yardımıyla sürülür.


Daha Fazla

kirpik liftingi, kirpik liftingi torbalı, kirpik liftingi izmir

Kirpik Lifting

Kirpik lifting; hiç bir kimyasal kullanılmadan, kirpikleri dökmeden, kirpik köklerini besleyen, vitamin ve keratin takviyesi yapan bir uygulamadır. Bunun sonucunda kirpik lifting, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatır, besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar.


Daha Fazla

kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi izmir, kırışıklık tedavisi torbalı

Kırışıklık Tedavisi

Cilde ciddi bir peeling etkisi vererek cildin ölü hücrelerden arınmasını saglar. Aynı zamanda cilde yogun nem destegi verir. Bu bakım cildi sıkılastırır, nemlendirir, kırışıklıkları azaltır ve cildi canlandırır, kırışıklık tedavisidir.


Daha Fazla

lazer epilasyon, lazer epilasyon torbalı, lazer epilasyon izmir

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yöntemidir. Lazer epilasyonun temeli cilde uygulanan lazer enerjisinin, tüy köklerine ulaşmasıdır. Kökler bu enerjiyi melanin pigmenti sayesinde emer ve tüy köklerini ısı enerjisiyle …


Daha Fazla

dermapen, dermapen izmir, dermapen torbalı

Dermapen

Dermapen uygulaması; genişleyerek açılmış cilt gözenekleri, yüzde ve göz çevresinde oluşan kırışıklı ve çizgiler, çene ve ağız kenarında ki yaşlanma belirtilerini azaltmak ve yok etmek,cildi yenileyerek ve sıkılaştırarak daha genç bir görünüm kazanmak için yapılan tedavi yöntemleridir.


Daha Fazla

burç masajı, burç masajı torbalı, burç masajı izmir

Burç Masajı

Astroloji evrende uyum ve simetrinin var oldugunu, aynı zamanda her bireyin bu uyum ve simetrinin parçası oldugunu gösterir. Burç masajı, burçlara göre değişiklik gösterdiği gibi her burca özelde terapi yağları ile yapılmaktadır.


Daha Fazla

mum masajı, mum masajı izmir, mum masajı torbalı

Mum Masajı

uzun süreli, canlandırıcı etki veren Mum Vücut Bakım& Masaj Yagları %100 dogaldır. Natural Secret Mum Masaj Yagları, sıcak ve akıskan yapısı ile rahatlatıcı, gevsetici bir etki saglar ve masaj ritüeline ayrıcalık katar. Bu


Daha Fazla


Selülit ve Çatlak Tedavisi

Selülit ve Çatlak Tedavisi – VelaShape teknolojisi olarak bilinen bu teknoloji aynı anda Vakum Roller terapi, RF ve IR teknolojisini beraber uygular. Yagların parçalanması, yagların dısarı atılması, sıkılaşma konusunda..


Daha Fazla

akne ve sıkar tedavisi, akne ve sıkar tedavisi izmir, akne ve sıkar tedavisi torbalı

Akne ve Sıkar Tedavisi

Akne ve Sıkar Tedavisi‘nde ultra etkili bakım anti aging akne ve leke bakımı yer almaktadır. Akne sıkarları akne lezyonlarının iyileşirken yerlerinde bıraktıkları değişik şekil,büyüklük ve renkte olabilen izlerdir.


Daha Fazla

lenf drenaj, lenf drenaj izmir, lenf drenaj torbalı

Lenf Drenaj

Vücuda basınç uygulanarak hücreler ve organlar arası kan dolasımını düzenler. Lenf Drenaj uygulaması Bölgesel Incelme sürecinde kisinin ödemini atmasını ve daha rahat bir Bölgesel Incelme süreci geçirmesini saglar.


Daha Fazla


Mum Masajı

uzun süreli, canlandırıcı etki veren Mum Vücut Bakım& Masaj Yagları %100 dogaldır. Natural Secret Mum Masaj Yagları, sıcak ve akıskan yapısı ile rahatlatıcı, gevsetici bir etki saglar ve masaj ritüeline ayrıcalık katar. Bu


Daha Fazla


Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, radyofrekans ısı kontrolleri ile zayıflama yönetemidir. Selülit, bölgesel yağlanma ve vücutta sarkma problemlerine karşı kullanılan bir tedavi yöntemidir.


Daha Fazla

etiket; güzellik salonu torbalı, torbalı güzellik salonu, güzellik merkezi torbalı, izmir torbalı buz lazer epilasyon merkezleri, newesta torbalı iletişim, yeşilçam güzellik salonu torbalı

WhatsApp chat
Telefon
Konum