Microblading nedir ?

Kıl tekniği olarakta bilinir. Manuel olarak bir kalemin ucuna takılan iğnelerle, cilde çizikler halinde pigment boyanın enjekte edilerek doğal kıl görüntüsü verme işlemidir. Vücudun doğal kaş kıllarına en yakın ve naturel görüntünün alındığı işlemdir.

Kaş insan yüzünde ifadenin oluşmasında %65’lik etki sahibidir. Profesyonel bir kaş tasarımı, kuracağınız tüm ilişkilere bakımlı bir kaş ile öncekine nazaran 1-0 önde başlayabilirsiniz. Her gülde bir diken olduğu gibi kaşın tasarlanması size gün içerisinde siz farkında olmadan bir çok güzellik katabilir fakat sürekli olarak yeniden çıkması bundan dolayı da güzellik merkezlerini haftada veya iki haftada bir ziyaret etmeniz hem vaktinizi hem de paranızı boşa harcamanıza sebep olacaktır.

Tabi teknoloji ve bilim yerinde durmuyor. Bu problemler artık geride kaldı. Ege plus kalıcı kaş makyaj uygulamalarımız ile artık kaşınızı dert etmenize hiç gerek kalmadı.Bir kere tasarlandıktan sonra güzellik merkezinin yolunu unutacağınız kadar bir süre boyunca harika kaşlara sahip olmanız artık mümkün.

Ege Plus kalıcı makyaj talepleri genelde yaz aylarında artar. Nedeni gayet anlaşılır; bu mevsimi adeta ıslak geçiriyoruz. Hal böyleyken yüzümüzde makyaj tutmak adeta imkansız hale geliyor.

Water proof malzemeleri gün boyunca kullanmak kolay değil. Kalıcı makyajın tüm bu sorunlara karşın harika bir çözüm olduğuna kuşku yok. Bu nedenle yazın getirdiği bu ıslak alemde makyaj derdi canına tak eden birçok kadın ne pahasına olursa olsun, bir an önce kalıcı makyajla rahat etmek istiyor.