Faydalı Bilgiler


HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) Nedir?

Açılımı High Intensity Focused Ultrasound olan HIFU uygulaması Türkçe karşılığı olarak Yüksek Yoğunluklu Fokuslu Ultrason tedavisi olarak bilinmektedir. Yüksek yoğunluklu odaklanmış fokuslu ultrason tedavisi olan hifu; cildi güvenli bir şekilde geren ve yüzü gençleştiren bir uygulamadır.

Fokuslu Ultrason Tedavisi Nasıl Etki Eder?

Hifu 3D hifu cihazı sayesinde ses dalgaları ile cildin istenilen katmanına odaklanılabilen bir uygulamadır. Böylece istenilen bölgede ısı oluşturulur. Deriye zarar vermeyen bu uygulama ciltte sıkılaşma için kolajen dokusunu uyarır ve onarımını sağlar.

3D HIFU Nasıl Uygulanır?

3D HIFU cihazı , cildin farklı katmanlarına etki etmek için ultrasonik enerji kullanır. Her www.cicisex.net ultrason etkisi, fibroblastların daha fazla kolajen üretmesine ve cildin orijinal elastikiyetini yenilemesine izin vermek için belirli cilt katmanları üzerinde hareket edecektir. Sonuç olarak, bu odaklanmış ultrason uygulamasından sonra cilt daha sıkı ve daha tonlu olacaktır. Önceki sürümlerden daha gelişmiş olan 7D HIFU makinesi acısız etkileri sayesinde birkaç derinliğe dokunmanıza olanak tanır. Sarkan cildiniz, belirginleşen gıdınız varsa ve ameliyat olmaktan korkuyorsanız, ameliyatsız yüz germe (hifu) uygulaması etkili yöntemlerden biri olarak sizin için ideal olabilir.

HIFU cildin farklı katmanlarına derinlemesine enerji iletilerek uygulanır. Milimetrik ısı enerjisi SMAS, dermis ve epidermis gibi tabakalara iletilir. Bu katmanlara 65 ° C ve 70 ° C değerlerinde sıcaklık verilir. Farklı derinliklere farklı başlıklar sayesinde erişilir.

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemi, yüz ve çevresinde sarkmalar meydana gelen herkese rahatlıkla uygulanabilir. Fokuslu ultrason tedavisine detaylı muayene sonrası verilmesi gereken bir karardır. Ortalama 40-65 yaşlarında ciltte kolajen etkisi kendisini kaybetmeye başlar, ardından ciltte sarkmalar ve gevşemeler meydana gelir. Bu yaşlardan sonra yapılan işlemlerde gevşemeler fazlasıyla belirgin olduğu için 40-65 yaş grubunda daha belirgin sonuçlar alınır. 18 yaşını dolduran ve kaşları düşmüş biri de hifu uygulamasından faydalanabilir ancak 18 yaşında yüz sarkıklığı şikayetiyle gelen hastalara kesinlikle hifu uygulaması önerilmemektedir.

Daha Genç Bir Görünüm İçin Erkeklerin de Tercihi Hifu

Erkekler de yüzündeki kırışıklıklar ve yaşlılık belirtilerinden kurtulmak için ameliyatsız yöntem olan hifu uygulamasından faydalanmaktadır. Yaşlılık belirtilerini ortadan kaldıran hifu uygulaması erkeklerde genel olarak şu bölgelerde uygulanmaktadır:

Erkekler için Hifu bölgeleri (Öne Çıkanlar)

 • Gıdı bölgesi
 • Karın ve göbek çevresi
 • Yüz
 • İç ve dış bacak
 • Kolların iç bölgesi
 • Karın bölgesi

Fokuslu Ultrason Tedavisinin Faydaları

Cerrahi olmayan HIFU uygulamasının avantajları şunlardır;

 • Klinik olarak onaylı bir uygulamadır.
 • Güvenli ve konforludur..
 • İşlem bittikten sonra sosyal hayata dönülebilir.
 • Etkinliği uzun yıllar boyu sürer.
 • Üç farklı karşıtı ile farklı deri katmanlarına etki etme konusunda başarılıdır.
 • Deride yaralanmaya neden olmaz, iz kalmaz ve renk değişikliği oluşmaz.
 • Ameliyatsız yüz gençleştirme uygulaması olduğundan anesteziye ihtiyaç duyulmaz.

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyatsız yüz germe işlemi ciltte hafif pembelikler oluşması gayet normaldir. İşlem sonrasında uygulanan bölgeye estetisyenlerimiz tarafından verilen krem uygulanarak cildiniz sakinleşir ve iz kalmaz.

 • İşlemden sonra güneş koruyucu ve nemlendirici kremler kullanmalısınız.
 • Sıcak duş, hamam, sauna gibi sıcak uygulama alanlarından uzak durmalısınız.
 • İyileşme süreci boyunca ciltte hassasiyet olabilir.
 • Ödemin artmaması adına birkaç gün başınızı yüksek tutarak uyumanız gerekmektedir.


Değerli ziyaretçilerimiz,

Daha önceki yazılarımızda kısaca EMS olarak adlandırılan teknik olarak düşük elektriksel akımların verildiği sistem hakkında bilgilendirme yapmıştım. Yaklaşık 3 aydır kullandığımız sistem çok güzel geri bildirimler almamızı sağladı. Ancak sistem tek başına istenilen performansı veremiyor. Yeme içmeye dikkat www.sex4.tv etme, yürüyüş ve spor yaparak desteklenmelidir. sistemi uygulamalarından sonra karın kaslarının güçlendirildiği, düz bir duruş saylandığı gözlemlenmiştir.

saygılarımızla.Son günlerde tam adı Elektronik Kas Simülatörü olan ancak halk arasında EMS olarak bilinen cihaz hakkında bilgilendirme yapmak istedim. Merkezimizde de kullanılmaya başlanan bu cihaz sayesinde yarım saat içerinde 30 000 adet mekik çekmeye değer kas sıkılaşması ve yağ erimesini sağlayan mucizevi bir cihaz.

Yapılan araştırmalarda; Yüzde 16 oranında kas sıkılaşması, yüzde 19 oranında ise yağ www.doeda.video erimesinin sağlandığı klinik deneylerde elde edilmiştir.

bu cihazımız ile Etkili ve hızlı vücut şekillendirme, yağ azaltma, kas oluşumu, karın kaslarının gelişimi sağlanabilmektedir.

Haftada iki kez olmak üzere toplam 8 seansta net sonuçları görmek mümkün olmaktadır.

Görüşmek umuduyla………Farklı etkenlere bağlı olarak yıpranan ciltlerin yenilenmesi, akne ve lekelerin giderilmesi amacıyla kullanılan bir cilt bakım tekniğidir. Vakum etkisine sahip ileri teknoloji ürünü bir cihaz yardımıyla yapılan işlemler sonucunda cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayan bu yöntem, herhangi bir cerrahi işlem veya enjeksiyon gerektirmediği için diğer yöntemlerden ayrılır. Cilt bakımının ağrısız, acısız yapılabilmesini sağlayan hydrafacial cilt bakım yöntemi, cilt yapısına herhangi bir zarar vermeden yenilenmesini sağlar.

Yaşadığı cilt sorunları sebebiyle estetik görünüm kaybı yaşayanların sıklıkla tercih ettiği uygulama, tek bir seansta cildi derinlemesine temizleyerek, cildin olağandan daha parlak, sağlıklı ve daha genç görünmesini sağlar. Hydrafacial cilt bakım tekniği sayesinde aynı seans içerisinde cilt temizliğinin yanı sıra, cilt soyma, nemlendirme, yenileme ve cildin yapısını dış etkilerden korumaya yönelik antioksidan koruma işlemi uygulanabilir. Uygulanan tekniği diğer cilt bakım tekniklerinden ayıran en önemli özellik, vakumlu korteks başlığı sayesinde cildin mikroskobik düzeyde soyulabilmesidir. Bu özellik sayesinde cilt tüm ölü hücrelerden arındırılmakta, cilt yüzeyinde mevcut bulunan kırışıklık ve çizgi oluşumları giderilebilmektedir.

HydraFacial ile Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial cilt bakımı, Hyalüranik asit, antioksidan ve protein içeriğine sahip bulunan peptit solüsyonların cilt altına uygulandığı bir bakım yöntemidir. Uygulama sonrasında daha diri ve sağlıklı bir görünüme kavuşan cilt yapısı canlı, elastik ve genç görünür. Birbirinden farklı birçok bakım işleminin kombine edilerek, tek bir seans içerisinde yapılabilmesini www.escortvar.com mümkün kılan yöntem oldukça hızlı ve etkili bir cilt bakım tekniğidir. Ağrı ve acı hissi yaşanmadan hücre metabolizmasında değişimler meydana getirerek cildin hızla yenilenmesini sağlayan hydrafacial uygulaması bireyin cilt yapısına en uygun temizleyici solüsyonun seçimiyle başlar.

   1. Aşama

İlk aşamada cilt yapısına uygun olarak seçilen solüsyon uygulama alanına sürülerek cildin yüzeyi ve gözeneklerin yumuşaması sağlanır. Yeterli derecede yumuşama sağlandığında vakum başlığına sahip bulunan cihaz yardımıyla cilt temizliği yapılır.

   2. Aşama

İkinci aşamada bakım öncesi yapılan analizde belirlenerek cilt yapısına ve ciltteki sorunlara uygun olarak seçilen solüsyon kullanılarak cilt beslenir ve üçüncü aşamaya hazır hale getirilir. Cildin uygulamaya hazır hale getirilmesinden sonra cildi beslemek amacıyla sürülen solüsyon, bakım cihazının radyofrekans özelliğine sahip başlığı kullanılarak cilde tamamen yedirilir.

   3. Aşama

Cilde yedirilen solüsyon içerisinde bulunan peptit, antioksidan ve hyalüranik asit kolajen yapıyı harekete geçirerek, cildin nemlenmesi, onarılması ve yenilenmesine uygun zemini oluşturur. Bu aşamada cihazın soğutucu başlığı kullanılarak ciltte şok etkisi yaratılır ve böylece uygulamada kullanılan solüsyonun cilde hapsolması sağlanır.

   Son aşama

Hydrafacial cilt bakımı uygulamasının son aşamasında cilde LED terapisi uygulanarak cilt dokusunun uyarılması sağlanır. LED terapisi gözenekleri sıklaştırarak cildin uzun süre koruyucu etki altında kalmasını sağlar. Hydrafacial ile profesyonel cilt bakımı her yaştan kadın- erkek bireye ve tüm cilt yapılarına 4 mevsim uygulanabilen bir yöntemdir. Özellikle mevsim geçişleri sırasında yıpranmaya açık ciltlerin gördüğü zararları minimum seviyeye indirger ve cildin sürekli nemli kalmasını sağlar.

Hydrafacial Cilt Bakımının Sağladığı Faydalar

Ciltte ortaya çıkan sorunların ana kaynaklarından biri çevresel faktörler olarak görülse de, yüze estetik kazandırmak amacıyla yapılan yüz makyajının hatalı yapılması da önemli bir etkendir. Bunların yanı sıra cilt yapısına uygun olmayan kozmetik ürün kullanılması ve güneşin yaydığı ultraviyole ışınlara uzun süre maruz kalmak da cilt gözeneklerinin kapanmasına, yeterli havayı alamamasına ve nem dengesinin korunamamasına sebep olur. İlerleyen dönemlerde gerekli cilt bakımının yapılmamasına bağlı olarak cilt altında ölü hücre sayısı çoğalır. Böylece yüzeyde kırışıklarla dolu yaşlı ve yorgun bir görünüm ortaya çıkar. Hydrafacial uygulaması yaklaşık yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde ciltte meydana gelen tüm sorunların eş zamanlı olarak giderilmesini sağlar ve uygulama sonrası herhangi bir özel bakım gerektirmez.

Son derece steril klinik ortamlarda, ileri teknoloji ürünü cihaz yardımıyla ve profesyonel cilt bakım uzmanları tarafından yapılan hydrafacial cilt bakımı,

 • Ağrısız, acısız şekilde derinlemesine cilt temizliği ve bakımı sağlar.
 • Her yaştan ve tüm cilt yapılarına sahip kadın-erkek bireye uygulanabilir.
 • Ciltteki tahribatı onarır,
 • Uygulama sırasında cilt tahrişi, şişlik, ödem, kızarıklık oluşmaz
 • Uzun süre etkisini korur
 • Yüzde oluşan kırışıklıkları giderir.
 • Yumuşak, pürüzsüz, canlı ve sağlıklı bir görünüm oluşturur.
 • Yüzde oluşan leke, akne ve siyah noktaları temizler.
 • Nem dengesini koruyarak cildi yağlanmaya karşı koruma altına alır.
 • Ciltteki nem oranını dengeleyerek elastikiyeti artırır.

Hydrafacial profesyonel cilt bakımı herhangi bir cerrahi işlem veya enjeksiyon gerektirmediğinden dolayı, cilt bakımı yapılan birey uygulama sonrasında normal yaşamına dönerek ihtiyaç duyduğu tüm aktiviteleri sürdürebilir.

HydraFacial ile Profesyonel Cilt Bakımı Ne Kadar Sürer? Kaç Seans Uygulanır?

Cilt bakımı uygulaması öncesi yapılan cilt analizi ve uygun ürünün seçilmesi sonrasında başlayan işlemler yaklaşık yarım saat içerisinde sonlandırılır. Bu süre içerisinde farklı kombinasyonlar uygulanarak çok yönlü bakım sağlayan işlem ciltteki tüm tabakaların derinlemesine temizlenmesini sağlar. Cildi nemlendiren ve besleyerek cilt yapısını yenileyen uygulama ilk seans sonrasında gözle görülür değişimlerin ortaya çıkmasını sağlar. Kozmetik amaçlı uygulamalarda ayda bir kez tekrarlanması önerilen uygulama tedavi amaçlı uygulamalarda birer hafta aralıklarla 4 ila 6 seans şeklinde planlanmaktadır.

Cildin dört mevsimde 365 gün canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayan HydraFacial ile Profesyonel Cilt Bakımı uygulaması, elastik yapıya sahip, ışıl ışıl parıldayan, bakımlı, sağlıklı ve genç cilt yapısı oluşturur.

kaynak: sts estetikMerhabalar,

bir çok takipçi ve ziyaretçimiz cilt bakımı fiyatlarını ile aynı şekilde evlerinde cilt bakımı yapıp yapamayacağını sormaktadırlar. Sırası ile  cevaplamak isterim. Öncelikle evde kendi imkanları ile cilt bakımı yapabilirler. ancak evde yapılan cilt bakımı ile merkezlerde www.paralipokeroyna.com yapılan cilt bakımları arasında çok sayıda unsurun oluşturduğu farklılıklar vardır. Kullanılan cihazlar, kremler, solisyonlar ve daha niceleri…

en iyisi siz kendinize bir ödül verin, şehrin karmaşasından uzaklaşıp yaklaşık 1 saat süren cilt bakınızı yaptırın. güne daha ışık ışıl parlayan bir cilt ile başlayın.

sağlıcakla ve güzel kalın…………….Yeni bir haftadan yeni bir günden herkese merhabalar.

Havaların iyice ısındığı, dışarıya çıkmanın zorlaştığı bu günlerde sevindirici haberler duymak hepimizi mutlu ediyor. Saç tipinizi, makkajınıza uygun tırnak moddelleri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tırnak www.onlineblackjacksiteleri.com moddellerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Merkezizde size özel önerebileceğimiz modellerimiz vardır.

Sağlıcakla kalın.Sağlıklı, pırıl pırıl parlayan bir cilde hepimiz sahip olmak isteriz. Çevresel etkenler ile cildimiz zarar gördüğünü yaşayarak şahit oluyoruz. Cildinin temizlenmesi, sağlıklı görülmesini isteyenlerin ilk etapta yaptığımız uygulama cilt analizidir. Analiz sonucunda alınan www.onlinetombalasiteleri.com veriler derlenerek en ideal cilt temizleme yöntemi seçilir. Merkezimize bekliyoruz. Sağlıcakla kalınız.Covid 19 tedbirleri kapsamında bir süre daha maske, mesafe ve hijyen şartlarına uymak zorundayız. Güzellik merkezleri ve kuaförler tedbirlere en üst seviyede uyması gereken yerlerin başlarında gelmesi gerektiğini www.baccaratsiteleri.net düşünüyorum. Tedbiri elden bırakmadan güzelliğimizden de vazgeçmeden güzel günlerin gelmesini bekliyorum. sağlıcakla kalın….son zamanlarda ismini çokca duymaya başladığımız fiber optik lazer cihazları hakkında yazı derlemeye çalıştım:

FİBER OPTİK teknolojisi ile çalısan dünyadaki İLK ve TEK “Ütüleme Diode Lazer Epilasyon” cihazıdır.
Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında başlıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz.
Enerji, cihaz içerisinde bulunan Jeneratör ile üretilir ve fiber optik sistemde sıfır www.slotoyunlari.org kayıp ile başlığa taşınır.
Bu teknoloji sayesinde Başlık ömrü en az 4 kat uzar, çalışma sıcaklığı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar
çalısabilme konforu sağlar. Başlık ağırlığı en az 4 kat hafiftir.  Aralıksız 24 saat kullanım olanağı, daha hızlı ve güvenli çalısma ortamı saglanır.
Bu cihaz ile enerji daha eşit verildigi için acı minimumdadır.

yeni teknoloji ürünümüz ile hizmetinizdeyiz.


Sonbaharın geldiğini,  akşamları biraz daha fazla anlamaya başladık.  Kışın geldiğini hissetmeye başladığımız bu günlerde cildimizin parlak ve güzel görünmesini sağlamak için dost arkadaş tavsiyesi yerine bu alanda eğitim almış, kullandığı cihazlar konusunda kendisine güvenen uzman kişilerden bilgi alınmalıdır.

Özetlemek gerekirse hydrafacial uygulaması ile:

 • Cildiniz derinlemesine temizlenir,
 • Solüsyon ve vakum ile yapılan peeling işlemi, akne, siyah nokta, leke gibi www.ruletsiteleri.info istenmeyen görünümü, cilde zarar vermeden yok eder.
 • Akne, yaşlanmaya ve yorgunluğa bağlı kırışıklık ve diğer lekeler için özel serumlar uygulanır. Aşırı yağlanan T bölgesi için dengeleyici serum uygulanır. İnce kırışıklık, siyah nokta ve büyümüş gözenekler için farklı serum tipleri uygulanır.
 •  Tonik aşamasından sonra cilt tipine uygun maske yapılmaktadır.

Bu aşamalar yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

 


WhatsApp chat
Telefon
Konum