Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

kalıcı oje uygulaması, kalıcı oje uygulaması torbalı, kalıcı oje uygulaması izmir
torbalı kalıcı oje, kalıcı oje torbalı, kalıcı oje malzemeleri, kalıcı oje ojesi, jel kalıcı oje, kalıcı oje tırnak süsleme, jel tırnak kalıcı oje, kalıcı oje uygulaması, kalıcı oje uygulaması torbalı, kalıcı oje uygulaması izmir

Kalıcı oje teknolojinin günümüze getirdiği önemli bir yeniliktir. Kadınlara büyük kolaylık sağlar. Kalıcı oje normal ojeden farklı olarak bir makine yardımıyla sürülür.

Makineye her bir kat oje sürüldükten sonra el makineye sokulur ve son kat sürüldükten sonra el makineden çıktığında oje de kurumuş olur. torbalı kalıcı oje uygulamasından önce tırnakların yağdan ve nemden arındırılmış olması gerekir. Aksi durumda oje tutmaz. Ya da kısa sürede atma yapar.

Uygulama öncesinde bu işlemi yaptıktan sonra önce ilk kat oje sürülür. Sararan, kırılan ve soyulan tırnakların tedavisinde de bu uygulama kullanılır. Kalıcı ojenin en büyük özelliklerinde biri de uygulama sonrası normal ojenin sürülüp çıkarılabilir olmasıdır. Bu durumda dahi kalıcı oje kendini korur.

Kalıcı ojeyi çıkartmak için uygulama yapılan yere gitmek gerekir. Bu özel bir solüsyon yardımı ile çıkarılır. Bu şekilde tırnaklar zarar görmez.

Etiket; torbalı kalıcı oje, kalıcı oje torbalı, kalıcı oje malzemeleri, kalıcı oje ojesi, jel kalıcı oje, kalıcı oje tırnak süsleme, jel tırnak kalıcı oje, kalıcı oje uygulaması, kalıcı oje uygulaması torbalı, kalıcı oje uygulaması izmir


Geç olmadan bizimle tanışın

Güzelliğiniz için yanlış yerlere gitmeden önce bizlerle tanışın, güzelliğinizi emin ellere emanet ediniz.


Mükemmel Sonuç

Sonsuz ve kusursuz güzellik için elini sende çabuk tut


Tavsiye

Memnuniyetinizi dile getirin ve bizleri tavsiye etmekten çekinmeyiz.Kalıcı Oje

Formu doldurunuz biz sizi arayalım.

Diğer uygulamalarımız için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.


    WhatsApp chat
    Telefon
    Konum