Epilasyon Ne Zaman Yapımalıdır.

Epilasyon; Buz epilasyon yöntemi ile, her mevsim yaptırılabilmektedir. Bronzluk ya da güneşe çıkmak, buz epilasyonun etkinliğini azaltmamaktadır.

Önceki epilasyon yöntemlerinin; koyu ten renginde etkin başarı sağlayamadığı için yazın uygulanması önerilmemekteydi. Bununla beraber; başlığı ve gönderilen ışık yöntemleri sebebiyle güneş lekeleri söz konusu olabilmekteydi. Bu sebeple de güneş etkilerini minimum seviyede tutmak için epilasyon yöntemi en çok kış döneminde tavsiye edilmekteydi.

Dünyada yirmi yılı aşkın süredir uygulanan epilasyon sistemlerinin etkili ve güvenli olması için cilt rengi, kıl rengi, kalınlığı ve yoğunluğu altyazılı porno oldukça önemlidir. Bu özellikler göz önüne alınarak doz ve uygulama yöntemi, seans aralıkları belirlenmektedir.

epilasyon, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi için  bir yöntemdir. Milisaniye seviyesinde cilde uygulanır. İşlem yalnızca kıl kökünü hedefler. Bu sayede cilde hiçbir şekilde hasar vermez. Kıl kökündeki pigmentleri hedef alan işlemler, ısıya dönüşür ve kıl kökünü tahrip ederek kalıcı olarak tüylerden kurtulmayı hedefler.

Epilasyon yönteminden ağda, cımbız ya da jilet gibi yöntemler tercih edilmekteydi. Bu sorun teknolojik gelişmelerin ilerlemesiyle ortadan kalktı ve kalıcı çözümler bulundu. Buz ile epilasyonda, cilt rengi ya da kıl rengi ayırt edilmeksizin her özellikle renk ve kıl tipi için sonuçlar elde edilebilmektedir.

Telefon yada bizzat merkezimizi ziyaretinizde ayrıntılı olarak uzman personelimizce bilgilendirme yapılacaktır.

instağram
Pin Share
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir