Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavisi

kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi torbalı, torbalı kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi izmir
torbalı kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi torbalı, göz altı kırışıklıkları tedavisi, agnes tedavisi yaptıranlar, kırışıklık tedavisi izmir, kaz ayağı kırışıklıkları tedavisi, göz altı kırışıklıkları tedavisi izmir, göz çevresi kırışıklıkları estetik fiyatları

Dünyanın son teknolojilerinden olan CO (Karboksi Terapi) bakımından esinlenilerek gelistirilen bu bakım uygulamasında özel maske ile olusan milyonlarca mikro baloncuk CO ’in cilt altına yedirilmesi sonucunda saf oksijenin (Bohr Etkisi) bu bölgeye çekilmesi ile cildin dogal yöntemlerle iyilestirilmesini saglar.

Cilde ciddi bir peeling etkisi vererek cildin ölü hücrelerden arınmasını saglar. Aynı zamanda cilde yogun nem destegi verir. Ürün içerisinde bulunan güçlü etken maddelerin cildin altına emilimini saglar. Bu bakım cildi sıkılastırır, nemlendirir, kırışıklıkları azaltır ve cildi canlandırır, torbalı kırışıklık tedavisi ‘dir. Ayrıca akne ve problemli cilt tedavisine uygundur. Bakım sonrasında fark anında hissedilir.

Cilt bakımı için hızlı ve güçlü etkilerde vazgeçilmez bir teknolojidir. OxyPollar baslık Radyo Frekans dalgalarını kullanarak cildi 37-41 derece sıcaklıga kadar ısıtarak kolajen üretimini tetikler, var olan kolajen li_erini sıkılastırarak cilde  daha sıkı ve daha genç bir görünüm saglar. OxyPollar Radyo Frekans uygulaması ile cilt anında sıkılasır, daha genç ve daha canlı görünür. Kırışıklıkların görünümü düzenli kullanımda kırısıklıklar azalır.

Etiket; torbalı kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi torbalı, göz altı kırışıklıkları tedavisi, agnes tedavisi yaptıranlar, kırışıklık tedavisi izmir, kaz ayağı kırışıklıkları tedavisi, göz altı kırışıklıkları tedavisi izmir, göz çevresi kırışıklıkları estetik fiyatları


Geç olmadan bizimle tanışın

Güzelliğiniz için yanlış yerlere gitmeden önce bizlerle tanışın, güzelliğinizi emin ellere emanet ediniz.


Mükemmel Sonuç

Sonsuz ve kusursuz güzellik için elini sende çabuk tut


Tavsiye

Memnuniyetinizi dile getirin ve bizleri tavsiye etmekten çekinmeyiz.Kırışıklık Tedavisi

Formu doldurunuz biz sizi arayalım.

Diğer uygulamalarımız için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

WhatsApp chat
Telefon
Konum