kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi torbalı, torbalı kırışıklık tedavisi, kırışıklık tedavisi izmir

Dünyanın son teknolojilerinden olan CO (Karboksi Terapi) bakımından esinlenilerek gelistirilen bu bakım uygulamasında özel maske ile olusan milyonlarca mikro baloncuk CO ’in cilt altına yedirilmesi sonucunda saf oksijenin (Bohr Etkisi) bu bölgeye çekilmesi ile cildin dogal yöntemlerle iyilestirilmesini saglar.

Cilde ciddi bir peeling etkisi vererek cildin ölü hücrelerden arınmasını saglar. Aynı zamanda cilde yogun nem destegi verir. Ürün içerisinde bulunan güçlü etken maddelerin cildin altına emilimini saglar. Bu bakım cildi sıkılastırır, nemlendirir, kırışıklıkları azaltır ve cildi canlandırır, torbalı kırışıklık tedavisi ‘dir. Ayrıca akne ve problemli cilt tedavisine uygundur. Bakım sonrasında fark anında hissedilir.

Cilt bakımı için hızlı ve güçlü etkilerde vazgeçilmez bir teknolojidir. OxyPollar baslık Radyo Frekans dalgalarını kullanarak cildi 37-41 derece sıcaklıga kadar ısıtarak kolajen üretimini tetikler, var olan kolajen li_erini sıkılastırarak cilde  daha sıkı ve daha genç bir görünüm saglar. OxyPollar Radyo Frekans uygulaması ile cilt anında sıkılasır, daha genç ve daha canlı görünür. Kırışıklıkların görünümü düzenli kullanımda kırısıklıklar azalır.