Soğuk lipoliz ile bölgesel fazlalıklardan kurtulun

Bir türlü erimeyen ve inatçı bölgesel yağlar bir çoğumuzun önemli sorunlarından biri… Özellikle yaz mevsimi yaklaşırken diyet ve spor  yaz mevsimi yaklaşırken diyet ve spor yaparak kurtulamadığımız ve bir türlü erimeyen inatçı yağlardan ameliyatsız kurtulmak artık zor değil. Soğuk lipoliz uygulaması ile istenmeyen bölgesel yağlarla vedalaşabilirsiniz. Soğuk lipoliz uygulaması, özellikle karın yan yağları (simitler), göbek bölgesi, basen, bacak, üst kol, kalça, gıdı ve sırt gibi vücu­dumuzda bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölgelerdeki rahatsız edici görün­tüyü ortadan kaldırma konusunda başarılı sonuçlar sağlıyor.

 

 

Soğuk lipoliz uygulaması nedir?

Soğuk lipoliz işlemi, kısaca istenmeyen bölgesel yağların özel olarak geliştirilmiş başlığının içine vakumlanması sağlan­dıktan sonra -8 derecede dondurularak programları ve kontrollü bir şekilde yağ hücrelerinin ölümü sağlanarak (apopitoz) tedavi edilmesidir.

 

Soğuk lipoliz, günümüz teknolojisi ile bölgesel zayıflamada en etkili ve en so­runsuz uygulamalardan birisi olarak öne çıkıyor. Ağrısız ve acısız bir uygulama olması, ekonomik olması, uzun süreli istirahat gerektirmemesi, günlük hayatı etkilememesi, oldukça başarılı www.sweetbonanzaoyna.org sonuçlar alınabilmesi ve ilaç ya da anesteziye ihtiyaç duyulmaması son yıllarda sıklıkla tercih erdilmesinde önemli bir rol oynuyor. Soğuk lipoliz, bölgesel yağlarından kurtulmak 1xbet bahis isteyen ama liposuction gibi cerrahi bir çözüm ye­rine ameliyatsız bir alternatif düşünen hastalar için ideal bir yöntem.

Ayrıntılı bilgi almak için merkezimize bekliyoruz.

instağram
Pin Share
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir