3D HIFU teknolojisi ile yüz ve cilt sıkılaştırma artık mümkün. 

3D Yüksek Yoğunluklu Odaklı Ultrason sistemi kollajen yenilenmesi ve cilt gençleştirme için en etkili yeni nesil bir yöntemdir. Ayrıca, yenilikçi sistem ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. 3D HIFU sistemi ile, tedavi başlığı tarafından yayılan ultrasonik dalgalar bir noktada kesişirler.

Bu nedenle, bunların kombine etkisi yoğunlaşmış olur. Phanes Teknoloji tarafından geliştirilen 3D HIFU ile her zamankinden daha doğru sonuçlar elde edersiniz. Yüz germe, cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme için non-invaziv olan en son teknolojidir. HIFU ultrason enerjiyi cilde ve deri altı dokuya dogrudan ulastirarak uyarır ve cildin kollajen yenilemesini sağlar böylece doku iyileştirilmesi ve cildin sarkması azaltılarak tedavi sağlanır.

3D HIFU’nun faydaları nelerdir; 

3D HIFU Ameliyatsız Yüz Germe’nin faydaları arasında daha sıkı, daha sağlıklı cilt ve daha taze, daha genç bir görünüm sağlaması yer alır. Çeneyi gerdirmek ve sıkmak, gözlerinizin, burnunuzun ve ağzınızın etrafındaki ince çizgileri azaltmak, cildinizi çeneniz ve boynunuz etrafında sıkmak ve kapüşonlu, sarkık göz kapaklarını azaltmak için güvenli, etkili ve mükemmel bir çözümdür.

3D HIFU Facial’ın en büyük faydalarından biri, cerrahi olmayan bir tedavi olmasıdır. Bu tedavide neşter veya iğne olmadığı için; iyileşme süresi gerekmediği anlamına gelir. Birçok insan Ultrasound Facial uygulamasindan hemen sonra farkı hissederler, en iyi sonuçlar vücudunuzun daha fazla kolajen üretmek için zamana sahip olduğu yaklaşık 3 ayda görünür.

Nasıl Uygulanır; 

3D HIFU; yüz germe veya bir vücut germe uygulamasi sonuçlarına eşdeğer; herhangi bir invaziv cerrahi veya enjeksiyon olmadan ve hatta günlük yaşantınızı kısıtlayan hiçbir sonucu olmadan aynı etkileri gösteren bir tedavi yöntemidir. Ve aynı zamanda lazerler ve yoğun ışık darbeleri aksine, tüm cilt renklerinde insanlar için aynı şekilde iyi sonuçlar sağlar.

3D HIFUnun derinliği fibröz septum dış yüzeyine ek olarak 1.5 ila 16 mm dir. Aynı zamanda SMAS tabakasına da etki eder. SMAS tabakasının gerilmesi ; germe cerrahisi tedavisinin önemli bölümüdür, bu nedenle HIFU önceki tedavi sınırlamalarını büyük ölçüde yıkar, non-invaziv olarak SMAS ı tedavi eden ilk makinedir.

ayrıntılı bilgi için merkezimize bekliyoruz.