Burçlara Özel Masaj

Burçlara Özel Masaj

burç masajı, burç masajı torbalı, burç masajı izmir
torbalı burçlara özel masaj, torbalı burçlara özel masajı, burç masajı, burçlara göre masaj, burçlara göre masaj yağları

KOÇ BURCU MASAJI

Zodyak’ın ilk burcu olan Koç; atılgan, etkin, tepkisel, enerjik, hızlı, kendine a sırı güvenen, girisken, cesur, dik kafalı, açık sözlü, dürüst, kendine dönük kisiligiyle yogun yasam enerjisine ihtiyaç duymaktadır. Koç burcunun enerji dengesini saglayan sardunya, zambak, papatya, çam, kavun etken esanslarından üretilen Natural Secret Koç Burcu Masajı ile vücuttaki ve ciltteki iyilestirici etki anında hissedilir. Koç Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

BOGA BURCU MASAJI

Boga Burcu sabırlı, fırsatları zorlayan, inatçı, güvenilir ve pratiktir. Yeniliklerden ve risk almaktan hoslanmaz. Sakinlestirici etkideki Papatya, ıhlamur, tarçın, aloevera ve elma

etken esanslarından üretilen Boga Burcu Masaj Yagı ile vücuttaki dinginlik yeniden kazanılır. Boga Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

IKIZLER BURCU MASAJI

Ikizler burcu zeki, uyanık, degisken, esprili, meraklı, çabuk kavrayan özellikleriyle yüksek oranda konsantrasyona ihtiyaç duymaktadır. Ikizler Burcunun enerji ihtiyacını sağlayan zambak, lavanta, havuç, rezene, gül etken esanslarından üretilen ikizler Burcu Masaj Yagı ile vücudunuzdaki ve cildinizdeki dinginligi anında hissedeceksiniz. Ikizler Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

YENGEÇ BURCU MASAJI

Duygusal, hassas, yumusak, nazik, önsezili, savunmasız, anlayıslı Yengeç Burcunun enerjisi Ihlamur, adaçayı, lavanta, çilek, kavun etken esanslarından üretilen Yengeç Burcu Masaj Yagı ile ipeksi bir dokunusla saglanmaktadır. Yengeç Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

ASLAN BURCU MASAJI

Astroloji evrende uyum ve simetrinin var oldugunu, aynı zamanda her bireyin bu uyum ve simetrinin parçası oldugunu gösterir. Uyum ve simetrinin mükemmelliğinin bulustugu Aslan Burcu, sorumluluklarını yerine getirirken yitirdigi enerjisini Aslan Burcu Özel Masajıyla yeniden kazanır. Aslan Burcu Masajı; vücudu rahatlatırken, ihtiyaç duyulan güç enerjisi badem, lavanta, papatya, nane ve defne etken esanslarından üretilen Aslan Burcu Masaj Yagı ile ipeksi bir dokunusla saglanır. Aslan Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

BASAK BURCU MASAJI

Kusursuzlugun ve mükemmeliyetçiligin pesinden kosan Basak Burcu, bu koşuşturma esnasında bedenini farkında olmadan yorarak fazla oranda enerji kaybına ugrar. Masaj esnasında dokunusun verdigi etki ile kan dolasımı hızlanır ve ruhta arınma meydana gelir. Vücut rahatlatılırken, Basak burcunun ihtiyaç duydugu denge enerjisi; zambak, fındık, nane, badem ve kavun etken esanslarından üretilen Basak Burcu Masaj Yagı ile ipeksi bir dokunusla saglanır. Basak Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

burçlara göre masaj

TERAZI BURCU MASAJI

Tatlılıkları ile her istediklerini yaptırmayı, becerileri ile de zor durumların üstesinden gelmeyi iyi bilen Terazi Burcu bilgi toplamayı ve yaymayı seven sosyal kisilerdir. Terazi Burcunun vücut enerjisini dengeleyen muz, papatya, bögürtlen, çilek, çam ve elma etken esanslarından üretilen Terazi Burcu Masaj Yagı ile vücuttaki dinginlik yeniden kazanılır. Terazi Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

AKREP BURCU MASAJI

Su burcu olan Akrep çekici, güçlü, karmasık, duygusal, gizemli, ketum, derin kişilik özelligindedir.  Hassas yapısını dengeleme ihtiyacındaki Akrep Burcu, vücut enerjisini aloevera, menekse, greyfurt, papatya ve defne etken esanslarından üretilen Akrep Burcu Masaj Yagı ile kazanır. Akrep Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

YAY BURCU MASAJI

Yay Burcu dogustan liderdir. Güçlü karizmaları ve ışıltılı karakterleri ile insanları kendilerine çekerler. Yüksek idealleri, genis görüs açıları ve tutkuları vardır. Yay Burcunun vücut enerjisini karan_l, greyfurt, tarçın, böğürtlen ve menekse etken esanslarından üretilen Yay Burcu Masaj Yagı ile yeniden kazanır. Yay Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

OGLAK BURCU MASAJI:

Planlamaya önem vererek, ayrıntılara dikkat eden Oglak Burcu, genç yasta olgunlasır. Oglak Burcunun stresini azaltan ve vücut enerjisini arttıran menekse, nane, çilek, kivi, aloe vera etken esanslarından üretilen Oglak Burcu Masaj Yagı ile vücut enerjisi ruhta ve bedende dengelenir. Oglak Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

KOVA BURCU MASAJI

Yaratıcılıkları ve öncü karakterleri zaman zaman Kovaların yorgun düsmelerine sebep olur. Kova Burcunun stresini azaltan ve vücut enerjisini arttıran menekse, kimyon, ıhlamur, kivi, sardunya etken esanslarından üretilen Kova Burcu Masaj Yagı ile ruh ve beden enerjisi dengelenir. Kova Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

BALIK BURCU MASAJI

Balık burcu dünyayı zenginlestiren hassas, merhametli, fedakâr, idealist ve romantik yapısıyla yüksek bir yasam enerjisine ihtiyaç duyar. Balık burcunun yasam enerjisini dengeleyen sardunya, kavun, yosun, ıhlamur, lavanta etken esanslarından üretilen Natural Secret Balık Burcu Masaj Yagı ile masaj yapılır.

Etiketler; torbalı burçlara özel masaj, torbalı burçlara özel masajı, burç masajı, burçlara göre masaj, burçlara göre masaj yağları


Geç olmadan bizimle tanışın

Güzelliğiniz için yanlış yerlere gitmeden önce bizlerle tanışın, güzelliğinizi emin ellere emanet ediniz.


Mükemmel Sonuç

Sonsuz ve kusursuz güzellik için elini sende çabuk tut


Tavsiye

Memnuniyetinizi dile getirin ve bizleri tavsiye etmekten çekinmeyiz.Burçlara Özel Masaj

Formu doldurunuz biz sizi arayalım.

Diğer uygulamalarımız için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.


    WhatsApp chat
    Telefon
    Konum